Sallata Cezar

Shpernda receten ne kanalin tuaj:

Ose kopjoni lidhjen e meposhteme dhe dorgojani kujt te doni!

Sallata Cezar

Kuzhina:

Udhezimet

Shpernda

Ne kete recete do te shohim si te gatuajme sallate Cezar, kjo sallate eshte shume e mire edhe per ata persona qe nuk u pelqen te hane sallate. Sallata jeshille mund te kombinohet me shume perberes per te arritur nje rezultat super. Ne kete menyre mund te ushqeni femijet tuaj ne menyre te shendeteshme por edhe te mire. Sallata ka kete emer passi u pergatit per here te pare nga chef Cesare Cardini i cili donte te pergatiste nje recete italiane por edhe me shije amerikane pasi kishte emigruar ne Amerike. Ne kete sallate ne vend te salces amerikane kam perdorur salce kosi te holluar pasi edhe kjo e fundit i jep nje shije te vecante sallates.

loading...

Si Te Gatuajme

-Food Blogger- Me pelqen te gatuaj por me shume ti fotografoj dhe shkruaj recetat. Kerkoj receta kudo... ne revista e libra! I provoj i ndryshoj dhe me pas i shkruaj ne kete faqe web! Nese edhe ju keni kete pasjon mund te regjistroheni dhe te dergoni recetat tuaja.

para
Lule kungulli
mbas
Spageti me salce pesto
para
Lule kungulli
mbas
Spageti me salce pesto

Komento receten