Background Image

Kifle – Croissant

0 0
Kifle – Croissant

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Or you can just copy and share this url
Kuzhinë:

Udhëzime

Shpërnda
Ne kete artikull do te mesojme si te gatuajme croissant ne Shqiperi te njohura dhe me emrin kifle. Nje nder embelsirat franceze me te famshme ne bote te cilat perdoren shpesh per mengjes bashke me nje kapucino. Le te shohim ateher si te gatujme kifle.
brum-kiflie si-te-gatuajme-kifle
(Visited 151 times, 1 visits today)

Si Te Gatuajme

-Food Blogger- Me pelqen te gatuaj por me shume ti fotografoj dhe shkruaj recetat. Kerkoj receta kudo... ne revista e libra! I provoj i ndryshoj dhe me pas i shkruaj ne kete faqe web! Nese edhe ju keni kete pasjon mund te regjistroheni dhe te dergoni recetat tuaja.

para
Embelsire me cokollate dhe arre kokosi
para
Krem Chantilly ne menyren klasike
para
Embelsire me cokollate dhe arre kokosi
para
Krem Chantilly ne menyren klasike

Add Your Comment